Search: Members and Directors

Pages related to the search term Members and Directors

Members, Directors and LGB

Our Members Rt Rev Patrick McKinney, Bishop of Nottingham: Appointment Date 3.7.2015 Rev Simon Gillespie, Episcopal Vicar for Catholic Education: Appointment Date 1.9.2019 David Lawes, Chief Operating Officer and Financial Secretary to the Diocese of Nottingham: Appointment Date 22.7.2019 Laura O’Brien, Member: Appointment Date 1.3.2020 Members that have resigned within the past 12 months: Ann Neale: Resigned 30.8.2021 Members' … Continue reading Members, Directors and LGB